Jakie folie wybrać do przyciemnienia szyb Warszawa?

W Polsce przyciemnianie szyb warszawa cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem, dlatego też producenci oferują różnorodne rodzaje folii, aby przyciągnąć do siebie jak największych ilość potencjalnych klientów. Z niniejszego artykułu dowiedzą się Państwo, jakie są najpopularniejsze folie na rynku i na które produkty postawić w pierwszej kolejności.

Farbowane folie

Najprostszym i jednocześnie najtańszym rozwiązaniem są oczywiście farbowane folie nie metalizowane, w których to farba znajduje się w polimerowej podstawie. Na foliach tego typu nie znajdziemy odblasków i co najważniejsze, bardzo dobrze przechodzą przez nie fale radiowe. Jedyną wadą jest oczywiście niska odporność na działanie różnorodnych czynników zewnętrznych. Żywotność foli tego typu jest bardzo krótka, dlatego też osoby, które chcą postawić na przyciemnianie szyb w Warszawie powinny rozejrzeć się za innymi produktami.

Metalizowane folie

W ostatnim czasie jest bardzo duży boom na metalizowane folie, które oprócz specjalnej warstwy farbowanej pokryte są dodatkowo warstwą metalu. Większość producentów korzysta z dobrodziejstwa aluminium, dzięki któremu szyby nabierają metalicznego blasku. Folie metalizowane w chwili obecnej zapewniają najlepszą ochronę przed gorącem i promieniami słonecznymi.

Nowoczesne folie z warstwą sputtered

Nowością na rynku są folie z warstwą sputtered, które coraz częściej można spotkać na półkach sklepowych i coraz więcej kierowców decyduje się na ich zakup. Folie tego typu produkowane są zazwyczaj z użyciem popularnej metody rozpylania jonowego, która pozwala uzyskać jednolitą folię. Jedną z największych zalet folii tego typu jest to, że bardzo ładnie się prezentuje nawet po kilku latach użytkowania. Warto wspomnieć o tym, że wielu producentów udziela dożywotnej gwarancji na swoje folie z warstwą sputtered, co jest oczywiście najlepszym potwierdzeniem ich wysokiej jakości wykonania i niezawodności.

Add a Comment