https://www.sklepopon.com/model-opony/dunlop-sp-sport-bluresponse

Opony dunlop sp sport bluresponse – podstawowe parametry

Dunlop sp sport bluresponse to model opon ze znanej brytyjskiej firmy Dunlop. Opony tej marki znane są z właściwości zapewniających bezpieczną jazdę zaopatrzonym w nie samochodem, a także stabilne prowadzenie i wysokie parametry bezpieczeństwa. Testy przeprowadzane na tych oponach przez niezależne grupy pozwalają zaklasyfikować je jako opony klasy premium, zarówno pod kątem bezpieczeństwa użytkowania, jak i pozostałych właściwości.

https://www.sklepopon.com/model-opony/dunlop-sp-sport-bluresponse

Najważniejsze parametry opon

Opony dunlop sp sport bluresponse dostępne w SklepOpon.com zostały gruntownie przebadane pod kątem najważniejszych parametrów związanych z bezpieczeństwem i komfortem użytkowania i jak się wydaje, brytyjski producent poprawił wiele błędów, które pojawiły się we wcześniejszym modelu i uzyskał opony, które są w stanie sprostać nawet najbardziej wygórowanym oczekiwaniom.

Parametry, które były sprawdzane to przyczepność opon zarówno na suchym, jak i mokrym podłożu, opór toczenia opon i poziom hałasu, jaki wytwarzają. Szczególnie korzystnie opony te wypadają zwłaszcza w kontekście bezpieczeństwa. Specjalnie zaprojektowany bieżnik – utwardzony na bokach i zaopatrzony w łatwo odprowadzające wodę nacięcia, powoduje, że ciężar opon rozkłada się regularnie, co zapewnia bardzo dobrą przyczepność, również podczas niepogody.

Na uwagę zasługują również parametry określające wydajność użytkowania. Opór toczenia jest w ich przypadku bardzo niski, co znacznie zmniejsza zużycie paliwa w samochodach, w których zostały zastosowane. Odpowiednio zaprojektowany kształt opon sprawia, że poziom hałasu przez nie wydawanego utrzymuje się znacznie poniżej dopuszczalnych, europejskich norm.

Dodaj komentarz