https://www.sklepopon.com/model-opony/dunlop-sp-sport-bluresponse

Opony dunlop sp sport bluresponse – podstawowe parametry

Dunlop sp sport bluresponse to model opon ze znanej brytyjskiej firmy Dunlop. Opony tej marki znane są z właściwości zapewniających bezpieczną jazdę zaopatrzonym w nie samochodem, a także stabilne prowadzenie i wysokie parametry bezpieczeństwa. Testy przeprowadzane na tych oponach przez niezależne grupy pozwalają zaklasyfikować je jako opony klasy premium, zarówno pod kątem bezpieczeństwa użytkowania, jak i pozostałych właściwości.

https://www.sklepopon.com/model-opony/dunlop-sp-sport-bluresponse

Najważniejsze parametry opon

Opony dunlop sp sport bluresponse dostępne w SklepOpon.com zostały gruntownie przebadane pod kątem najważniejszych parametrów związanych z bezpieczeństwem i komfortem użytkowania i jak się wydaje, brytyjski producent poprawił wiele błędów, które pojawiły się we wcześniejszym modelu i uzyskał opony, które są w stanie sprostać nawet najbardziej wygórowanym oczekiwaniom.

Parametry, które były sprawdzane to przyczepność opon zarówno na suchym, jak i mokrym podłożu, opór toczenia opon i poziom hałasu, jaki wytwarzają. Szczególnie korzystnie opony te wypadają zwłaszcza w kontekście bezpieczeństwa. Specjalnie zaprojektowany bieżnik – utwardzony na bokach i zaopatrzony w łatwo odprowadzające wodę nacięcia, powoduje, że ciężar opon rozkłada się regularnie, co zapewnia bardzo dobrą przyczepność, również podczas niepogody.

Na uwagę zasługują również parametry określające wydajność użytkowania. Opór toczenia jest w ich przypadku bardzo niski, co znacznie zmniejsza zużycie paliwa w samochodach, w których zostały zastosowane. Odpowiednio zaprojektowany kształt opon sprawia, że poziom hałasu przez nie wydawanego utrzymuje się znacznie poniżej dopuszczalnych, europejskich norm.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *