Opony Fulda

Fulda to niemiecka firma, produkująca opony od ponad 100 lat. Zatrudnia ona około 1800 pracowników, dzięki którym możliwa jest produkcja nawet 8 milionów opon w ciągu roku. Są one dostarczane do 28 krajów na terenie całej Europy.

Czy opony Fulda to dobry wybór? 

Wieloletnia tradycja firmy i jej doświadczenie zyskane na przestrzeni lat, powodują, że jakość produktów jest na wysokim poziomie. Łączy ona wszystkie standardy obowiązujące na rynku, uwzględniając przy tym nawet najcięższe warunki, z którym przyjdzie się zmierzyć kierowcom z całej Europy. Warto zauważyć, że niemiecki rynek opon jest jednym z najbardziej wymagających. Bardzo ważną kwestią jest także cena, która jest na prawdę atrakcyjna w porównaniu z jakością, jaką nam oferuje. 

opona fulda

Jeśli chodzi o kryteria jakościowe mają one podejście 3/15/50. Przy czym liczba 3 oznacza kryteria brane pod uwagę przy przeprowadzanych testach, pod kątem etykiety UE. Liczba 15 to uśredniona ilość kryteriów, na które zwracają uwagę automobilkluby i czasopisma. Natomiast 50 wiąże się z liczbą testów nowych opon dla firmy Fulda. 

W praktyce opony Fulda mają krótką drogę hamowania na suchej powierzchni (zobacz pełną specyfikację), ze względu na zaawansowaną strukturę bieżnika, która równomiernie rozkłada nacisk. Są antypoślizgowe, dzięki kierunkowym bieżnikom i wyjątkowym wzorom kanalików, które szybko rozpraszają wodę spod opon. Oprócz tego zapewniają precyzyjne prowadzenie, ponieważ wykorzystują technologię progresywnych bloków i przyczyniają się do mniejszego zużycia paliwa.

Add a Comment