Wynajem sportowego auta – na tor, czy po mieście?

Jeśli jesteśmy znawcą aut, miłośnikiem sportowych samochodów i ryzyka, adrenaliny raz na jakiś czas powinniśmy sobie pozwolić na odrobinę szaleństwa i wynająć sportowy samochód – tym bardziej, jeśli nie jeździmy takim na co dzień. Osoby prywatne oraz firmy oferują taką możliwość właściwie dla każdego kto posiada prawo jazdy kat.B i wyrazi chęć. Wystarczy krótki instruktaż dotyczący bezpieczeństwa i możemy ruszać.

Jakie auta możemy wypożyczyć?

Wynajem BMW, które w niecałe 5 sekund rozpędza się do setki? Przejazd kolosalnym Monster Truckiem? Przejażdżka Lamborghini Huracane z silnikiem o pojemności 5,2? Wszystkie te opcje są możliwe. Jeśli najdzie nas ochota możemy nawet poprowadzić czołg. Wszystko to może zostać nagrane lub uwiecznione na zdjęciach. Usługa jest więc bardzo kompleksowa.

Lepiej wypożyczyć auto na tor, czy do jazdy po mieście?

Wszystko zależy od tego jakie są nasze oczekiwania, jeśli chcemy poczuć moc i prędkość nie ma sensu ryzykować bezpieczeństwa swojego, ale także innych uczestników ruchu – dodatkowo możemy narazić się na mandat, a w przypadku naprawdę szybkich samochodów nawet na utratę prawa jazdy, nawet jeśli wyruszamy na autostradę. Wynajem BMW (https://devil-cars.pl/samochody/bmw-m-power-e46) na tor, wydaje się lepszym pomysłem.

Jeśli jednak planujemy spokojną przejażdżkę, podróż Mustangiem ulicami miasta była naszym marzeniem lub chcemy zabrać dziewczynę na randkę w Ferrari możemy wyjechać poza tor. Wolna jazda samochodem, który ma duże osiągi też może być przyjemna, a dodatkowo możemy mieć pewność, że przyciągniemy wiele spojrzeń.

Add a Comment