Prywatne wyścigi na torze

Jeden z najsłynniejszych obiektów wyścigowych w Polsce, tor Słomczyn jest otwarty dla wszystkich chętnych do spróbowania swych sił w wyścigach samochodowych. Na torze organizowane są regularne zawody, treningi profesjonalistów i amatorów, eventy firmowe i promocyjne, a przede wszystkim jest możliwość wypróbowania potencjału naprawdę szybkich i luksusowych samochodów w profesjonalnych warunkach. Tor Słomczyn to dobry adres dla miłośników motosportów.

Treningi na torze

Wszyscy, którzy na poważnie interesują się motosportami i chcą regularnie trenować na profesjonalnym torze, docenią ofertę treningów przygotowaną przez tor Słomczyn. Trzy razy w tygodniu tor zarezerwowany jest dla zainteresowanych treningami pod okiem fachowców. Korzystają z tej możliwości zarówno licencjonowani zawodnicy, jak i bardziej zaawansowani amatorzy. Środa to dzień kartingowy, w czwartek tor Słomczyn zaprasza na trening samochodowy, a piątek przeznaczony jest dla motocyklistów. Członkowie automobilklubu Rzemieślnik mogą liczyć na zniżki w opłatach.

Szkolenia doskonalące techniki jazdy

Na torze Słomczyn można również doskonalić techniki jazdy. Szkolenia prowadzi doświadczony instruktor, a zdobyte w bezpiecznych warunkach toru wyścigowego umiejętności, mogą pomóc wyjść z potencjalnie niebezpiecznej sytuacji na drodze, a nawet uratować życie nam i innym uczestnikom ruchu drogowego. Zarówno w czasie szkoleń, jak i treningów dostępna jest infrastruktura toru, a obsługa autodromu dba o bezpieczeństwo kierowców oraz publiczności.