Szybkie i zwinne Ferrari Italia

Ferrari F458 Italia, to następca modelu F430, który wyznacza drogę dla innych samochodów torowych. Jest to bowiem niesamowita maszyna, którą koniecznie powinien przejechać się każdy fan motoryzacji. Przejażdżka tym sportowym wozem pozwala każdemu mężczyźnie odkryć świat motoryzacji na nowo.

Niezwykle szybkie i piękne Ferrari Italia

Ten jedyny w swoim rodzaju wóz sportowy potrafi rozpędzić się w niecałe 3,4 sekundy do 100km/h. Te niesamowite osiągi sprawiają, że każdy kierowca może poczuć się jakby znajdował się w środku pocisku wystrzelonego z karabinu maszynowego.

Samochód ten jest niewyobrażalnie szybki, a przy pomocy doświadczonego kierowcy może on bez problemu osiągnąć nawet do 340km/h.

Sensacyjna łopatkowa skrzynia biegów jest na tyle sprawna, że nawet kierowcy przeciwni takiemu rozwiązaniu są zawsze w pełni zachwyceni.

Zawieszenie Ferrari Italia zostało dopracowane do tego stopnia, że samochód ten reaguje na ruch kierownicy znacznie szybciej niż inne auta.

Niesamowita jazda po torze Ferrari Italia

Co prawda model – F458 jest nieco cięższy od F430, ale mimo potrafi osiągnąć na torze  zdecydowanie lepsze wyniki od swego poprzednika. I co najważniejsze ferrari 458 jest w pełni bezpieczne nawet podczas bardzo szybkiej jazdy.

Jazda tym samochodem sprawia niesamowite wrażenie oraz mocno potęguje emocje. Nic zatem dziwnego, że o niesamowitej przejażdżce Ferrari 458 marzy każdy fan szybkiej jazdy samochodowej. Dzięki temu można bowiem doświadczyć niesamowitych wrażeń, które na długo pozostaną w pamięci.