Niezawodny tor wyścigowy w Słomczynie

Szybkie wyścigi na autodromie to niezwykle interesujące zajęcie dla większości mężczyzn uwielbiających brawurową jazdę samochodem. Widowiska jakie można niejednokrotnie zobaczyć na torach wyścigowych dają ogromną dawkę emocji oraz adrenaliny. Wśród wielu obiektów dużym zainteresowaniem cieszy się obiekt sportowy w Słomczynie.

Niezawodny obiekt w Słomczynie

tor wyścigowy Słomczyn

Tor Słomczyn położony jest w bardzo dogodnej lokalizacji. Fakt, że leży on blisko centrum Polski to tylko jeden z argumentów, który przekonuje do tego, aby go odwiedzić. To tutaj właśnie każdy mężczyzna może spełnić swoje motoryzacyjne marzenia za kierownicą najszybszych samochodów.

Obiekt ten wielu osobom kojarzy się z organizowanymi w ciekawy sposób zawodami na których można zobaczyć między innymi: rallycross.

Długość tego w pełni nowoczesnego toru wynosi tysiąc dwieście metrów, a szerokość do szesnastu metrów, w zależności od miejsca. Jego nawierzchnia została wylana nowoczesnym asfaltem, dzięki czemu szybka jazda wybranym samochodem sportowym jest niezwykle wygodna oraz w pełni bezpieczna.

Tor wyścigowy Słomczyn – ranga, niezawodność i prestiż

Z roku na rok obiekt w Słomczynie cieszy się coraz większą popularnością. Są tutaj organizowane różnorodne imprezy sportowe. Do najpopularniejszych należą: Mistrzostwa Europy, Mistrzostwa Pucharu Europy Centralnej w Rallycrossie oraz Mistrzostwa Polski.

Konfiguracja tego niezawodnego autodromu umożliwia organizatorom przeprowadzenie szeregu kombinacji w celu zorganizowania niezwykle ciekawych treningów.

Ten w pełni nowoczesny autodrom posiada zadaszoną trybunę oraz około 600 miejsc dla kibiców.Jest to miejsce do którego warto się wybrać będąc fanem szybkiej jazdy samochodowej.