Dlaczego warto wybrać się na tor Toruń?

Warto mieć świadomość, że MotoPark Tor Toruń jest doskonałym miejscem, by przeżyć niesamowitą przygodą związaną z motoryzacją. Koniecznie trzeba zaznaczyć, że wspomniany obiekt jest umiejscowiony zaledwie w odległości 5 km od centrum Torunia, a także 50 km od Bydgoszczy.

Dlaczego warto wybrać się na MotoPark Tor Toruń?

MotoPark Tor Toruń (https://autonator.pl/tor/torun) jest nie tylko doskonałym ośrodkiem przeznaczonym do doskonalenia techniki jazdy kierowców, ale również miejscem do organizacji różnego rodzaju wyścigów samochodowych czy zlotów fanów motoryzacji. Na omawianym obiekcie odbywają się także pokazy luksusowych samochodów.

tor toruń

Warto także podkreślić, że zarówno betonowa nawierzchnia, jak i długość toru (1050 metrów) powodują, że jazda jest bezpieczna. Ponadto wokół omawianego toru znajduje się bardzo duża liczba atrakcji, które sprawiają, że jest to doskonałe miejsce, by spędzić weekend poza miastem.

W jaki sposób można dostać się na tor?

Omawiany MotoPark Tor Toruń umiejscowiony jest 70 km od Włocławka, 45 km od Bydgoszczy, 40 km od Inowrocławia, a także 170 km od Gdańska.

Co jeszcze warto wiedzieć o obiekcie?

Należy mieć świadomość, że tor Toruń jest certyfikowanym ośrodkiem doskonalenia techniki jazdy, który został wyposażony przez 6 płyt poślizgowych. Koniecznie należy zaznaczyć, że w ramach wspomnianego obiektu działa nie tylko asfaltowy tor wyścigowy, ale również tor szutrowo-asfaltowy. Jest to miejsce, które powinien odwiedzić praktycznie każdy fan motoryzacji.