Dlaczego warto zdecydować się na serwis w ASO Volvo?

Można zaobserwować, że z roku na rok coraz większa liczba kierowców wybiera autoryzowane serwisy. Właściciele samochodów dostrzegają bowiem liczne korzyści. Dlaczego warto zdecydować się na ASO Volvo, który spełnia wszystkie najwyższe światowe standardy dotyczące jakości?

Pracownicy

Należy zdawać sobie sprawę, że mechanicy ASO Volvo są wyszkoleni zgodnie z najwyższymi możliwymi standardami Volvo Competence Programme. Ponadto pracownicy mogą korzystać ze specjalistycznych narzędzi.

Gwarancja i ustalona cena

Serwis ASO Volvo ceniony jest przede wszystkim za to, że w przypadku praktycznie każdego przeglądu czy naprawy, udzielana jest gwarancja nie tylko i wyłącznie na podzespoły, ale również robociznę.

Mechanicy wspólnie z klientem ustalają zarówno zakres czynności, jak i przewidywane koszty. W ten sposób w trakcie regulowania jakichkolwiek należności nie będzie dochodziło do niespodzianek.

Oryginalne części zamienne Volvo

Warto zdawać sobie sprawę, że samochód Marki Volvo składa się z ponad pięciu tysięcy podzespołów i elementów charakteryzujących się bardzo wysoką trwałością.

W przypadku ewentualnej wymiany któregokolwiek z nich rekomendowane jest zastosowanie tylko i wyłącznie oryginalnych zamiennych Volvo. gwarantują one bowiem zarówno właściwe działanie pojazdu, jak i bezpieczeństwo eksploatacji.

Artykuł powstał we współpracy z mechanikami olsztyńskiego serwisu: https://nordauto-olsztyn.volvocars-partner.pl/oferta/serwis/