Białostocki tor wyścigowy

W naszym kraju istnieje wiele obiektów, które umożliwiają trenowanie jazdy oraz zwiększenie swoich umiejętności. Ceny nie są wysokie, ponieważ za godzinę jazdy na torze wschodzącym Białystok musimy zapłacić zaledwie 50 zł. Jego szerokość to 12 metrów, a długość pętli wynosi 930 metrów. 

Okrążenia

Podczas jednej godziny możemy wykonać nawet kilkadziesiąt okrążeń oraz wiele manewrów, które pozwalają zwiększyć poziom bezpieczeństwa na polskich drogach. Wypadki samochodowe zdarzają się jednak codziennie i dlatego szczególnie istotna jest świadomość wśród kierowców. W niektórych sytuacjach bardzo ważne jest zachowanie spokoju oraz szybkie podjęcie decyzji. Czasami kilka sekund decyduje o tym, czy dojdzie do tragedii. Tor wschodzący Białystok możemy także wynająć na cały dzień: https://go-racing.pl/157-tor-bialystok Jeżeli będzie to sobota lub niedziela to cena będzie wynosiła 4000 złotych. W ciągu tygodnia ceny są niższe, ponieważ mniejsza liczba kierowców jest zainteresowana jazdą. 

Przyczepność na torach

Niestety w naszym kraju cały czas są tory, które nie nadają się do użytku. Są one zniszczone oraz wymagają odnowienia, ale niestety brakuje na ten cel pieniędzy. Tory wyścigowe obecnie przeżywają ciężki okres w związku z zaistniałą sytuacją na świecie. 

Najniebezpieczniejsze są tory, które powstały na bazie kostki brukowej. Słaba przyczepność odpowiada za większość wypadków samochodowych i dlatego warto wybierać tory, które są wykonane z asfaltu. Sytuacja wygląda podobnie w przypadku torów wykonanych z terakoty. Żeby wynająć tor wyścigowy powinniśmy zadzwonić kilka tygodni wcześniej.