Tor kartingowy w Radomiu

Każda osoba, która zastanawia się, w jaki sposób spędzić weekend w Radomiu powinna rozważyć skorzystanie z oferty nowoczesnego toru gokartowego. Wbrew pozorom jest to doskonałe miejsca na spędzenie wyjątkowo udanego weekendu zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Wynika to z dobrze rozbudowanej infrastruktury oraz dodatkowych atrakcji przeznaczonych dla pociech i rodziców. Dodatkowym udogodnieniem jest możliwość wyboru pomiędzy dwoma różnymi torami gokartowymi w Radomiu.

Tor z tradycjami

Bez wątpienia jednym z torów wartych rozważenia jest ten, który oferuje automobilklub w Radomiu – więcej o nim przeczytasz na stronie Go-Racing.pl. Jest to znajdujący się na świeżym powietrzu tor, którego całkowita długość to aż 870 metrów. Ponadto obiekt wyróżnia się zmienną szerokością, która dochodzi nawet do 25 m. Warto zwrócić uwagę, że mimo powstania obiektu w roku 1986 to od chwili otwarcia jest on poddawany regularnym inwestycjom. W praktyce oznacza to, że obecnie obiekt przynależący do automobilklubu radomskiego jest jednym z najlepiej przygotowanych w Polsce technicznie torów kartingowych.

Może być on z powodzeniem wykorzystany w czasie organizacji profesjonalnych zawodów w sporcie kartingowym. Z tego względu obiekt ten jest doskonałym miejscem zarówno do zabawy, jak i do doskonalenia umiejętności zarówno początkujących, jak i doświadczonych kierowców. W zależności od oczekiwań istnieje możliwość wypożyczenia gokarta na kilka minut, a nawet kilka godzin. Oznacza to, że oferta toru ze względu na swoją różnorodność może być skierowana do każdego! Jakie są inne elementy oferty radomskiego automobilklub? Odpowiedzi poniżej!

Nie tylko tor

Każda osoba, która myśli o radomskim automobilklubie ma w głowie jedynie gokarty Radomski klub może jednak zaoferować znacznie więcej. Innym sposobem na wykorzystanie przynależącego do automobilklubu toru gokartowego jest zorganizowanie na jego terenie profesjonalnej sesji zdjęciowej. Mogą to być zarówno sesję urodzinowe, ślubne, jak i okolicznościowe. W zasadzie nie ma żadnych ograniczeń w tej materii.

Warto również podkreślić, że oprócz samego toru na terenie automobilklubu skorzystać można z pracowni psychologicznej przeprowadzającej testy oraz badania psychologiczne dla kierowców. Obiekt zaoferować może również szkolący przyszłych kierowców Ośrodek Szkolenia Kierowców. Ponadto na terenie automobilklubu znajduje się doskonale wyposażona stacja kontroli pojazdów. Wszystko to sprawia, że obiekt zaoferować może wszystko, co niezbędne dla miłośnika motoryzacji.

Wolontariat automobilklubie

Tak, jak zostało wspomniane Automobilklub zaoferować może nie tylko gokarty Radomski obiekt to również doskonałe miejsce na odbycie wyjątkowego wolontariatu. Decydując się na tego rodzaju współpracę, zyskuje się niepowtarzalną możliwość uczestniczenia w najróżniejszych zawodach kartingowych i motocyklowych, czy też w imprezach plenerowych i rekreacyjnych. W zamian młody pasjonat motoryzacji może zająć się m.in. kontaktami z mediami, pomocą techniczną i organizacyjną czy też roznoszeniem różnorodnych materiałów reklamowych. Wszystko to sprawia, że klub jest doskonałym miejscem dla młodzieży.