Tani motocykl sportowy? Yamaha R125

Każdy miłośnik jednośladów wie, że zarówno ich kupno, jak i utrzymanie może wiązać się z niemałymi kosztami. Szczęśliwie nie oznacza to, że należy rezygnować w kupna ukochanego motocykla. Doskonałym rozwiązaniem może być nabycie dobrego modelu o niewielkiej mocy. Dobrym tego przykładem jest Yamaha R125.

Tani sportowy motocykl

Chociaż większość osób może wyjść z założenia, że motocykl o pojemności silnika 125 cm3 nie może być nazwany sportowym, nie dotyczy to motocykla Yamaha R125. Ten wyjątkowy jednoślad ze względu na połączenie masywnej sportowej linii z proporcjonalnymi do tego kołami nie prezentuje się gorzej niż prawdziwy sportowy motocykl.

Ten niewielki silnik pozwala na osiągnięcie mocy 15 KM i momentu obrotowego na poziomie 11,5 Nm. Oznacza to, że można się nim dynamicznie poruszać po przestrzeni miejskiej. Z kolei w odpowiednich warunkach poza miastem motocykl pozwoli na osiągnięcie prędkości nawet 120 km/h. Co jeszcze warto wiedzieć?

Części i akcesoria

Dodatkową zaletą tego motocykla sportowego jest jego niski koszt eksploatacji. Części do Yamaha R125, ze względu na jego bardzo dużą popularnością, są wyjątkowo łatwo dostępne. Niezależnie od tego, jaki element motocykla jest poszukiwany, można go z łatwością znaleźć zarówno w sklepach, jak i w punkach serwisowych.

Ponadto każdy miłośnik tego modelu równie łatwo znajdzie niezbędne dodatki. Różnorodne akcesoria do Yamaha R125 są powszechnie dostępne, dzięki czemu jeszcze łatwiej można cieszyć się z ulubionego sprzętu. Niezależnie od tego, czy ktoś poszukuje naklejek, prędkościomierzy, czy też ramek do tablic.